top of page

Matfestival - et sted nær deg // Sensommeraften med Charlotte Audestad

lør. 07. aug.

|

Byneset

Den 7. august inviterer vi til kortreist festivalopplevelse her på Frøset Østre, i samarbeid med Trøndersk matfestival! Vi har for anledningen satt sammen en pakke bestående av konsert med Charlotte Audestad, og en buffet bestående av lokale råvarer. Drikke kan kjøpes i vår granbar.

Registreringen er lukket
Se andre arrangementer
Matfestival - et sted nær deg // Sensommeraften med Charlotte Audestad
Matfestival - et sted nær deg // Sensommeraften med Charlotte Audestad

Tid og sted

07. aug. 2021, 17:00

Byneset, Hangerslettvegen 232, 7070 Bosberg, Norge

Om arrangementet

Den 7. august inviterer vi til kortreist festivalopplevelse her på Frøset Østre, i samarbeid med Trøndersk matfestival!

Vi  har for anledningen satt sammen en pakke bestående av konsert med Charlotte Audestad, og en rikholdig buffet bestående av lokale råvarer. 

Arrangementet finner sted utendørs i vår gapahuk/ amfi. 

Pakkepris: 850,- inkl. angitt mva. 

Inkluderer konsert med Charlotte Audestad og

buffet med Trønderske smaker. 

Billetter

  • Sensommeraften 7. august 2021

    Inkludert i biletten er konsert med Charlotte Audestad og en rikholdige buffet med lokale råvarer, levert av Catering companiet. Billettpris: 850,- inkl angitt mva. Tjenestegebyr til billett-distributør legges til i kassen.

    NOK850.00

    Inkludert Mva

    +NOK21.25 billettgebyr

    Salget ble avsluttet
Google Maps ble blokkert på grunn av innstillingene dine for Analytics og funksjonelle informasjonskapsler.

Del dette arrangementet

bottom of page